Tennisles op woensdag

30 oktober 2019


Tennisles op Woensdag

Halveer de week met een heerlijke, verkwikkende en leuke tennisles!

Vanaf nu is het mogelijk om naast de vertrouwde maandag, dinsdag en vrijdag ook tennisles te krijgen op de woensdag. Dus, altijd al les willen hebben maar geen mogelijkheden gehad op de drie dagen dat de tennisleraren van Drive bij ons op de baan actief zijn? Grijp je kans, breek de week en ga tennissen op woensdag.

Hoe de dag ingedeeld gaat worden hangt nog even af van de aanmeldingen maar er zijn mogelijkheden op de ochtend, in de middag en ’s avonds. Voor al onze leden, zowel jeugd als senioren.

We starten in ieder geval met onze eerste ‘Blauwe’ groep. Dit zijn kinderen van 4 tot ongeveer 7 jaar. Heb je een (klein)zoon of (klein)dochter of ken je een ander jong potentieel tennistalent, neem contact op met de tennisleraar voor een proefles.

Bel of app Rendy Drost op 06.10 52 94 51

 

Nieuwscategorieën