De competitie is begonnen, ook voor de jeugd!!!

08 april 2019


En hoe! Onze ‘Rode’ spelers, Myrthe, Seb, Charl en Frieda, speelden hun wedstrijden in Hardenberg. Ook de tweede speeldag alweer voor Noor, Jurre, Sander en Just. Samen met Mette, die helaas ziek was, vormen zij ons ‘Oranje’ team. Zij deden het goed in Vriezenveen. Onder een strak blauwe hemel werden zij winnaar van de dag! 

Ons ‘Junioren’ team, Coral, Charal , Thijs en 2 spelers uit Nieuwleusen, had ook haar eerste speeldag. Lekker thuis, maar wel meteen een heel sterke tegenstander. Toch wisten ze er nog één punt uit te slepen. 

I.v.m. de ‘Rode’ competitie zijn er op maandagochtend 22 april en op zondagochtend 19 mei van 08:15-10:45 maar 2 banen beschikbaar om af te hangen. Op zondag 26 mei speelt ‘Oranje’ thuis en hebben we tussen 08:30-11.45 5 banen in gebruik.

De Junioren spelen ook zondags, hoe laat is te zien op het schema in de gang. Zij hebben net als bij de seniorencompetitie in ieder geval 2 banen ter beschikking.

Welkom om eens te komen op zo’n zondag en onze jeugd aan te moedigen?

 

Nieuwscategorieën