200 ste lid verwelkomt

26 april 2018


Het ledenaantal is weer stijgende !  Inmiddels hebben we Frans Klaassen als ons 200ste lid verwelkomt. Hoewel hij al 2,5 jaar als ouder van een jeugdlid betrokken is bij TCO, is Frans nu ook zelf lid èn heeft hij inmiddels enkele tennislessen achter de rug ! Daarnaast is Frans samen met Etie een van de drijvende krachten binnen ons clubhuis voor het onderdeel in- en verkoop. Dus in vele opzichten een meer dan heel welkom nieuw lid!
 
Wie wordt lid 201? Moeten we het hebben van hetgeen onze clubzwaan uit gaat broeden of ben JIJ haar voor met jouw nieuwe tennismaatje? 
Kom maar op met die nieuwe clubgenoten! 
Meld je aan en doe op proef twee maanden mee met de beginnersgroep, waar je onder begeleiding "Kennis kunt maken met tennis"

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

06-34852006

Sportpark Westbroek

Sportlaan 5
7732 AB Ommen